Kauplused ja teenused

Hoolikalt valitud kauplused ja teenusepakkujad

Veskimöldre Keskuses on kogupinda 2200 m2 ja parkimiskohti 110. Keskusest ürituskeskuse Gardet Prestige, ilusalongi Veskimöldre Stuudio,   

veinipoe VinVin, lillepoe Veski Lille,  Papa Pizza ja Säge kohviku ja pakiautomaadid.

Benu apteek

Apteekides üle Eesti pakutakse ainulaadset BENU kaubamärgile väärilist kliendikogemust. Igas apteegis on loodud usaldusväärne keskkond, kus iga klient tunneb end oodatuna, turvaliselt ja heades kätes. BENU apteegid lähtuvad oma töös viiest põhiväärtusest, hinnates teeninduses pädevust, sõbralikkust, värskust, innovatiivsust ja pühendumust.

Lahtiolekuajad: E-R 10-18

www.benu.ee

VinVin veinipood

VinVin veinipood on keskendunud kvaliteetsete ja eksklusiivsete veinide müügile Eestis. Veinipoe kõige esimeseks kriteeriumiks on seatud kvaliteet ning kõik veinid, mida VinVin pakub, on hästi valmistatud ja pakuvad kliendile meeldivat elamust. VinVin veinipoes leidub suur valik veine Prantsusmaa eri piirkondadest, näiteks Bordeaux, Alsace, Gravesm Haut-Medoc, Margaux, Pauillac, Pomerol, Saint-Estephe. Samuti leidub väike valik Itaalia veine, Montalcino regioonist ning Hispaaniast, Rioja veine.

Lahtiolekuajad: E suletud T-L 11-20, P 11-19

Kontakt: 5880 2899

www.vinvin.ee

Sul on soov korraldada meeldejääv koosviibimine? 🕊 Gardet Prestige ürituskeskus on vahetatava inventariga valgusküllane peosaal, kus on meeldiv atmosfäär ning sündmusi saab tähistada täpselt nii nagu Sulle meeldib! Gardet Prestige suurepärased koostööpartnerid võtavad vastutuse ka loominguliste, tehniliste ja logistiliste aspektide eest. 
 
Uhiuues ja moodsas Veskimöldre Keskuses asuvas Gardet Prestige ürituskeskuses saab Sinu üritusest sündmus! Sünnipäev, tooteesitlus, firmapidu, pulmad, jõulupidu, aga miks mitte ka mõni avalik üritus – Gardet Prestige’is saad pidada ja korraldada erinevaid koosviibimisi. 
 

Avatud vastavalt kokkuleppele!

Kontakt: 5390 8693 

www.gardetprestige.ee 

DPD pakiautomaat

Meil on rõõm teatada, et DPD pakiautomaatide võrgustik on toodud kodule veelgi lähemale. DPD pakiautomaat on Veskimöldre Keskuse juurde paigaldatud ja pakke saab teele panna vormistades pakisildi telli.dpd.ee keskkonnas või pakiautomaadis kohapeal. 

www.dpd.ee

Veskimöldre Stuudio

Ilusalong kogu perele! Moodne ja hubase sisekujundusega ilustuudio, kus Sinu eest hoolitsevad oma ala vaieldamatud eksperdid.

Veskimöldre Stuudio on uus ja professionaalne ilusalong kogu perele Veskimöldre Keskuses, kus hinnatakse kõrgelt juuksesõbralikke tooteid. Just seetõttu on kasutusel peamiselt Kevin Murphy ja ELEVEN Australia juuksevärvid ning viimistlustooted. Salongis on võimalik ilutegijaga ka konsulteerida ning valitud tooteid koju kaasa osta. 

Veskimöldre Stuudio pakutavad teenused: kosmeetik, juuksur, maniküür, pediküür, massaaž, jumestus jm. 

Lahtiolekuajad: E-R 9-20 L 09:30-15:00 P vastavalt kokkuleppe

Kontakt: 5622 4494

www.vmstuudio.ee

Veski Lill lillepood

Veski Lill lillepoest leiad suurepärase valiku toataimi, imeilusaid ja värskeid lõikelilli ning  kimpe. Kimbud on valmistatud vaid esmaklassilistest ja värsketest õitest ja kõike seda selleks, et saajat veelgi kauem rõõmustada.

Pikaajaliste kogemustega floristid aitavad leida lilleseadeid, mis muudavad sinu sündmuse veelgi meeldejäävamaks ja pidulikumaks. Erilisemateks puhkudeks pakub Veski Lill heeliumiga täidetud õhupalle, õnnitluskaarte ning kinkekotte.

Lahtiolekuajad: E-L 10-20 P 10-17

Kontakt: 5307 3676

https://lilledesaatmine.eu/ 

Itella Smartpost pakiautomaat

Veskimöldre Keskusest leiad Itella Smartposti pakiautomaadi. 

www.itella.ee

Pappa Pizza

Veskimöldre Keskusest leiad hubase ja peresõbraliku Veskimöldre Pappa Pizza & Säge kohvik-baari, kus leidub kõigile midagi maitsvat. Pappa Pitsas pakutakse otse ahjust tulnud pitsasid, kindlasti igaüks leiab oma lemmiku.

Säge kohviku menüü on rikkalik – tervislikud poked, värsked salatid, krõbedad bataadifriikad ning tavalised friikad. Samuti leiad suurepärase valiku Kadriorus valminud Katharinenthali vilunud kondiitrite kooke ja magustoite. Lisaks aroomirikas Miscelad’Oro kohvi Sitsiiliast ning rikkalik veini ja kokteilide valik mõnusaks ajaveetmiseks koos pere või sõpradega. Tule hommikukohvile, kiirele lõunale või meeldivale õhtusöögile!

Lahtiolekuajad: E-P 11-22

Kontakt: 777 6000

https://www.pappapizza.ee/ 

Nüüd saab mugavalt pakke saata ja vastu võtta Veskimöldre Keskuse juurde paigaldatud Omniva pakiautomaadist!

Omniva pakiautomaat asub lihtsasti ligipääsetavas asukohas ja on avatud 24/7.
 

www.omniva.ee